فولاد کاوه تیکمه داش

مکان: آذربایجان شرقی

فولاد کاوه تیکمه داش از سال 1390 شروع به تولید انواع محصولات فولادی کرده است. این کارخانه یکی از کامل‌ترین سبد میلگرد آجدار را برای مصرف‌کننده عرضه می‌کند.

فولاد کاوه تیکمه داش

درباره فولاد کاوه تیکمه داش

محصولات : میلگرد

کد پستی : -----

آدرس : آذربایجان شرقی، شهر تیکمه داش، کیلومتر 12 جاده بستان آباد به میانه، جنب پست برق تیکمه داش   مشاهده روی نقشه

درباره فولاد کاوه تیکمه داش

کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش یکی از بزرگترین و نام‌آورترین فولادسازان شمال غرب کشور می‌باشد که تولیدات خود را از سال 1387 آغاز کرده است. شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش در حال حاضر انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و به بازار عرضه می‌کند. میلگرد تیکه داش  از جمله باکیفیت‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است که قیمت آن هر روز در سایت عصرآهن به روز می‌شود.

تاریخچه فولاد کاوه تیکمه داش

در سال ۱۳۸۷ شمسی جناب آقای محمد ضراب این کارخانه را در کیلومتر دوازده جاده قدیم شهرستان بستان آباد در زمینی به وسعت پنجاه هكتار در شهرک صنعتی فولاد کاوه تیكمه داش به ثبت رسانید. سرانجام درسال ۱۳۹۱ شمسی این مجموعه با شعار سازمانی "اعتماد شما افتخار ماست" و "بهترین‌ها را تست کنید" تاسیس گردید. در اوایل تاسیس کارخانه فولاد کاوه، بالغ بر 160 نفر به صورت مستقیم به تهیه و توزیع انواع محصولات فولادی چون شمش و بیلت مشغول شدند و حدود دو هزار و دویست نفر نیز به صورت غیر مستقیم در حال فعالیت برای کارخانه بودند. چشم انداز تولید سالانه با ظرفیت تولید سه هزار تن به عنوان چشم انداز آتی تعیین شد که امروزه این مجتمع در تلاش است که ظرفیت تولید خود را به ۶۰۰ هزار تن در سال برساند.

از جمله دستاوردهای فولاد کاوه تیکمه داش می‌توان به کسب تندیس طلایی از سازمان صنعت، معدن و تجارت، کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 97 و کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در سال‌های 94 تا 97 اشاره کرد.

لازم به ذکر است فولاد کاوه تیکمه داش با استخراج فلز و تولید مواد اولیه، ذوب فلزات و ضایعات آهن، مهندسی متالوژی و تولید نهایی، صفر تا صد تولید مقاطع را در خود کارخانه انجام می‌دهد.

این کارخانه در تلاش است تا مقاطع موردنیاز بازار آهن را با کیفیت بالایی تولید کرده به دست مصرف‌کننده برساند. همچنین حفاظت از محیط زیست همراه با تولید از اهداف این کارخانه است.

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱