لیست قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز


مکان: خوزستانزمان حمل و بارگیری: 1 الی 2 روز کاری
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 16 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
16A3

۱۹۹۲۳٬۶۳۶

به‌روزرسانی :
18.96اهواز
میلگرد آجدار 10 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
10A3تماس بگیرید7.39اهواز
میلگرد آجدار 12 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید10.66اهواز
میلگرد آجدار 14 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
14A3تماس بگیرید14.52اهواز
میلگرد آجدار 18 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
18A3تماس بگیرید24اهواز
میلگرد آجدار 20 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
20A3تماس بگیرید29.64اهواز
میلگرد آجدار 22 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
22A3تماس بگیرید35.76اهواز
میلگرد آجدار 25 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
25A3تماس بگیرید46.2اهواز
میلگرد آجدار 28 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
28A3تماس بگیرید57.96اهواز
میلگرد آجدار 32 نورد کوثر اهواز
شاخه ۱۲ متری
32A3تماس بگیرید75.72اهواز

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز

درباره میلگرد اهواز

در سال ۱۳۸۱، کارخانه نورد کوثر با مساحت ۹۰ هزار متر مربع به منظور راه ‌اندازی سیاست‌های خودکفایی صنعتی و توسعه اقتصادی کشور احداث شد. این کارخانه توسط متخصصان داخلی در سال ۱۳۸۳ به بهره ‌برداری رسید و از آن زمان با بهره ‌گیری از تکنولوژی نوین و تجهیزات مدرن، موفق به تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن مقاطع سبک فولاد ساختمانی شامل میلگرد، ناودانی، نبشی و تسمه شده است. برای مشاهده قیمت‌های روز محصولات میلگرد کوثر اهواز، می‌توانید به وب‌سایت عصرآهن مراجعه فرمایید.

این کارخانه در منطقه جنوب غربی ایران در حال فعالیت است و به تولید انواع متنوع میلگرد میپردازد. این واحد تولیدی نقش مهمی در ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای تعداد زیادی از افراد ایفا می‌کند. تولیدات آن به دلیل استفاده از نیروهای کاری ماهر و متخصص، با بازدهی بسیار بالا به وجود آمده و محصول اصلی آن میلگرد است.

میلگردها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هر کدام از این انواع میلگرد با اندازه‌های مشخصی تولید می‌شود، که مطابق با استانداردهای جهانی ایجاد می‌شوند. این میلگردها در مصارف مختلفی نظیر اسکلت بندی ساختمانی، ساخت فضای کف ساختمان، ساخت کف معابر و خیابان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به نیاز به مقاومت در برابر کشش و فشار در سازه‌های بتنی، از میلگردهای تقویت شده فولادی استفاده می‌شود. این نوع میلگردها به دلیل ویژگی‌های خود به عنوان میلگردهای تقویت کننده استفاده می‌شوند تا سازه‌ها در برابر نیروهای خارجی، از جمله زلزله و بارهای فشاری، مقاومت داشته باشند. به ‌طور خاص، میلگردهای آجدار به علت خصوصیات خود بهترین تعامل با بتن دارند و می‌توانند مقاومت بتن را افزایش دهند.

در کل، کارخانه نورد فولاد اهواز با تمرکز بر تولید میلگرد و استفاده از تکنولوژی مدرن، نقش مهمی در تامین مصالح ساختمانی و تقویت سازه‌های بتنی ایفا می‌کند. این تولیدات نقش مهمی در توسعه صنعت ساخت و ساز و افزایش مقاومت سازه‌ها در برابر عوامل مختلف اقلیمی و طبیعی دارند.

عوامل فراوانی وجود دارد که بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارند، از جمله این عوامل می‌توان به ضخامت میلگرد، پوشش و مواد اولیه تولیدی اشاره نمود. برای آگاهی از قیمت میلگرد اهواز، می‌توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید. تمامی محصولات تولیدی در کارخانه نورد کوثر اهواز در تمام نمایندگی‌ها با یک قیمت فروخته می‌شوند. 

در مرحله تولید میلگرد، از یک ماده به نام آپوکسی به عنوان پوشش استفاده می‌شود که علاوه بر محافظت در برابر خوردگی، افزایش مقاومت نیز دارد. حائز اهمیت است که هنگام استفاده از میلگردهای با پوشش آپوکسی، شکاف و ناپیوستگی در سطح میلگرد وجود نداشته باشد، زیرا ممکن است منجر به خوردگی میلگرد فولادی شود.

کارخانه نورد کوثر در خط تولید خود انواع میلگرد شامل میلگرد ساده، میلگرد آجدار و مفتول تولید می‌کند. میلگردهای تولیدشده توسط کارخانه نورد میلگرد، سایزهای 10 الی 40 میلی‌متر برای میلگردهای ساده و سایز‌های 10 الی 50 برای میلگردهای آجدار است. همچنین برای مفتول ساده و آجدار نیز، سایز های 5.5 الی 12 میلی متر تولید می شود. 

اگر به جدول بالا (جدول میلگرد اهواز) نگاه کنید، خواهید دید میلگرد کوثر در سایزبندی محدود موجود است؛ یعنی ممکن است خط تولیدی این کارخانه در بازه‌های زمانی مختلف سایزهای متفاوتی تولید کند.

در حال حاضر در سبد میلگرد نورد کوثر، میلگرد A3 در سایزهای 12، 14 و 18 وجود دارد. البته میلگرد 12 کوثر به‌صورت کلاف تولید و عرضه می‌شود. چون این میلگرد انعطاف‌پذیری بالایی دارد کلاف‌بندی شده و به محل تخلیه ارسال می‌شود اما دیگر میلگردهای آجدار در شاخه‌های 12 متری بریده می‌شوند و سپس بندیل میلگرد کوثر آماده ارسال برای خریدار می‌شود.

لازم به ذکر است روی هر شاخه میلگرد اهواز نام اختصاری این کارخانه یعنی GCT نوشته شده است؛ با کنترل آن می‌توانید از اصل بودن مقطع مطمئن شوید.

قیمت میلگرد اهواز

چون میلگرد کوثر دارای کیفیت بالایی است، همه فعالان در بازار آهن، به دنبال آگاهی از قیمت میلگرد اهواز به روز هستند. به همین منظور در سایت عصرآهن که مرجع ارائه بروزترین قیمت میلگرد است به ارائه روزانه قیمت میلگرد کارخانه نورد کوثر اهواز می‌پردازیم.

برای اطلاع از قیمت میلگرد اهواز باید به صفحه این کارخانه در وب‌سایت عصرآهن مراجعه کرده و قیمت روز این میلگرد را بررسی کنید. قیمت روز میلگرد اهواز به‌صورت لحظه‌ای در وب‌سایت عصرآهن قرار داده می‌شود.

قیمت میلگرد ۱۶ اهواز امروز

میلگرد 16 مجموعه کوثر به عنوان یکی از مقاطع پرمصرف در صنایع مختلف، به ویژه در حوزه ساخت و ساز، مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به تقاضای بالا، احتمال افزایش قیمت این مقطع، به خصوص در فصل فعالیت‌های ساخت و ساز، وجود دارد. البته، در تعیین قیمت میلگرد 16، عوامل متعددی از جمله عرضه و تقاضا نقش دارند.

این مقطع در دسته میلگردهای آجدار قرار دارد که حضور این آج‌ها در ساختار، باعث افزایش استحکام بنا می‌شود و میلگرد با بتن هماهنگی بیشتری دارد. این هماهنگی، مقاومت سازه را به شدت ارتقا می‌بخشد. برای آگاهی از قیمت میلگرد 16 اهواز، می‌توانید از طریق وبسایت عصرآهن یا با تماس با کارشناسان این مرکز، اقدام به پیگیری نمایید.

قیمت میلگرد 14 اهواز امروز

میلگرد 14 تولید کارخانه کوثر اهواز به دلیل داشتن مقاومت کششی بسیار بالا شناخته شده است و این ویژگی باعث شده است تا تقاضا برای استفاده از این نوع میلگرد به شدت افزایش یابد. به همین دلیل، قیمت میلگرد 14 نیز مثل میلگرد 16 تحت تاثیر تغییرات می‌باشد. بنابراین، اطلاعات دقیق در مورد فاکتورهای موثر بر قیمت میلگرد می‌تواند به شما کمک کند تا در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید و از ضررهای ممکن جلوگیری کنید. برای دریافت قیمت روز میلگرد 14 اهواز، می‌توانید به سایت عصرآهن مراجعه کرده و با استفاده از جداول و نمودارهای موجود، به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین، تیم فروش ما آماده ارسال پیش ‌فاکتور به شما می‌باشد.

قیمت روز میلگرد کوثر اهواز 

برای بسیاری از فعالان در صنعت ساخت و ساز، داشتن اطلاعات در مورد قیمت روز میلگرد اهواز بسیار حائز اهمیت است. منبعی معتبر می‌تواند این نیاز را برآورده سازد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت روز میلگرد اهواز، از سایت معتبر عصرآهن استفاده نمایید. زیرا در این وبسایت قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای بروزرسانی می‌شوند. 

لازم به ذکر است که صفحات قیمت تمامی محصولات، از جمله میلگرد مجموعه اهواز، مستقیما از دفتر فروش میلگرد کوثر اهواز استعلام می‌شود و در سریع‌ترین زمان ممکن در سایت عصرآهن منتشر می‌شود. البته اگر ترجیح می‌دهید اطلاعات قیمت را به صورت تلفنی دریافت کنید، شرایط برای شما نیز مهیا است، کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان بخش مربوطه، قیمت محصول مورد نظر را استعلام نمایید.

نمودار قیمت میلگرد اهواز

نمودارها ابزارهای قدرتمندی برای درک و پیش ‌بینی تغییرات قیمت محصولات در بازارها هستند. به عنوان مثال، نمودار قیمت میلگرد اهواز می‌تواند به ما اطلاعات مفیدی درباره تاریخچه قیمت این محصول در بازه‌های زمانی مختلف ارائه دهد. از این نمودارها می‌توان به سادگی تغییرات قیمت در طول زمان را مشاهده کرد، به طوری که می‌توان درک کرد که آیا قیمت در حال افزایش یا کاهش است یا ثابت می‌ماند. این اطلاعات برای تصمیم‌ گیری در مورد زمان مناسب برای خرید محصول بسیار مفید هستند.

همچنین، با تحلیل نمودارها می‌توان به معرفی الگوهای تکراری در تغییرات قیمت میلگرد پرداخت، که به کمک خریداران در تصمیم‌ گیری‌های مبتنی بر آینده می‌آید. به عنوان نمونه، مشاهده نمودار میلگرد در بازه‌های زمانی مختلف می‌تواند نشان دهد که آیا قیمت‌ها در طول ماه‌ها یا فصول مشخص تغییر می‌کند و این اطلاعات به خریداران کمک می‌کند تا بهترین زمان برای خرید میلگرد را تعیین کنند. از این رو، نمودارها به عنوان ابزاری حیاتی برای مانیتورینگ و پیش‌ بینی تغییرات قیمت محصولات می‌توانند استفاده شوند.

وزن میلگرد اهواز

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت میلگرد اهواز، وزن آن است. وزن هر سایز میلگرد متفاوت از سایز دیگر است؛ همچنین وزن کلاف‌ها نیز با توجه به سایزشان متفاوت از هم است. برای اطلاع از وزن میلگرد اهواز باید به جدول وزن‌بندی میلگرد کوثر مراجعه کنید.

ما جدول وزن این میلگرد را در همین صفحه در اختیار شما قرار داده‌ایم تا در موارد نیاز بررسی کنید. در جدول میلگرد اهواز، علاوه‌بر وزن محصول، قیمت، سایزبندی و موجودی را نیز می‌توانید دریافت کنید.

وزن میلگرد در تشخیص کیفیت و استاندارد مقطع خریداری شده نیز به شما کمک خواهد کرد؛ بنابراین بهتر است در هنگام تحویل میلگرد خریداری شده، آن را وزن کنید سپس با اعداد جدول وزنی تطابق دهید، در صورت وجود مغایرت حتما به اطلاع فروشنده برسانید.

خرید میلگرد اهواز

برای خرید میلگرد اهواز و کلاف اهواز، راحت‌ترین راه خرید غیرحضوری است؛ یعنی خرید از طریق تماس تلفنی. درواقع شما با یک تماس می‌توانید سفارش خود ثبت کنید و همچنین از لحظه بارگیری تا تخلیه، سفارش خود را پیگیری نمایید.

برای خرید میلگرد اهواز می‌توانید از طریق شماره 0414180 با مجموعه عصرآهن در تماس باشید، تناژ و سایز درخواستی خود را به کارشناس فروش ابلاغ کرده و خرید خود را نهایی کنید. 

برای مشاوره و خرید میلگرد
نورد کوثر اهواز، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه نورد کوثر اهواز نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱