نورد کوثر اهواز

مکان: خوزستان

نورد کوثر اهواز از مهم‌ترین تولیدکنندگان استان خوزستان است؛ این کارخانه با تولید میلگرد و تیرآهن بخشی از نیاز بازار را تامین می‌کند.

نورد کوثر اهواز

درباره نورد کوثر اهواز

محصولات : میلگرد، تیر‌آهن

کد پستی : -----

آدرس : خوزستان، شهر اهواز، کیلومتر ۹ جاده اهواز خرمشهر   مشاهده روی نقشه

درباره نورد کوثر اهواز

نورد کوثر اهواز یکی از کارخانه‌ و زیرمجموعه‌های گروه ملی صنعت فولاد ایران است که در سال 1381 شمسی احداث شد و در نهایت توانست در سال 1383 شمسی به بهره‌برداری برسد. در جهت اجرای سیاست‌های خودکفا شدن در زمینه‌های صنعتی و شکوفا شدن اقتصاد کشور و طی عقد یک قرارداد خرید با شرکت Danieli، یک خط نورد میلگرد و همچنین مقاطع ساختمانی از سوی این شرکت ساخته و ارسال گردید. 

در نهایت این کارخانه در زمینی به مساحت 90 هزار متر مربع با همت و تلاش‌های فراوان مهندسین و متخصصین داخلی به بهره‌برداری نهایی رسید. محصولات نورد کوثر اهواز و کارخانه نورد کوثر اهواز به سبب استفاده از شمش‌های فولادی به‌عنوان مواد اولیه برای تولیدات خود می‌تواند به تولید انواع مقاطع ساختمانی نظیر میلگرد (ساده و آجدار)، ناودانی، نبشی و تسمه بپردازد. 

میزان تولید ثبت شده برای تولید انواع مقاطع در نورد کوثر اهواز چیزی در حدود ظرفیت 550 هزار تن در سال است. 


شایان ذکر که همه محصولات تولیدی این کارخانه مانند میلگرد، کلاف و تیرآهن بر اساس استاندارد بین المللی DIN تولید می‌شوند. قیمت محصولات کارخانه نورد کوثر اهواز مانند دیگر محصولات و مقاطع آهنی با نوسان زیادی همراه است. قیمت آهن‌آلات برای فعالان صنعت آهن و فولاد، خریداران و مصرف‌کنندگان بسیار با اهمیت است. 

برای این منظور باید از قیمت روز آهن و محصولات نورد کوثر اهواز اطلاع داشت. سریع‌ترین راه اطلاع از قیمت محصولات این کارخانه مراجعه به وب‌سایت عصرآهن است؛ ما در وب‌سایت عصرآهن قیمت روز انواع مقاطع را به‌صورت لحظه‌ای به اطلاع مخاطب می‌رسانیم.

جهت اطلاع از قیمت محصولات کافیست به صفحه کارخانه نورد کوثر اهواز در وب‌سایت عصرآهن سر بزنید و قیمت روز انواع مقاطع تولید شده در این کارخانه را بررسی کنید.

موقعیت جغرافیایی نورد کوثر اهواز

همان طور که در بالا گفته شد این کارخانه در استان خوزستان قرار دارد و اگر بخواهیم دقیق‌تر به موقعیت کارخانه نورد کوثر اهواز بپردازیم باید گفت این کارخانه در 9 کیلومتری جاده اهواز به خرمشهر واقع شده است. این کارخانه به شهرها و پروژه‌های جنوب غربی نزدیک و در دسترس‌تر است. 

استانداردهای تولید در کارخانه نورد اهواز

استانداردهایی که برای تولید مقاطع آهنی در کارخانه نورد اهواز به کار برده می‌شود اعم از  API5 DIN ASTM ، ISIRI ، A53، A106، DIN2440، DN2441 و DIN2448 است. تمامی این استانداردها در واحدهای مختلف این کارخانه استفاده می‌شود. واحدهایی مثل واحد لوله‌سازی، واحد ماشین‌سازی، آزمایشگاه متالوژی و واحد فولادسازی از بخش‌های مختلف کارخانه نورد کوثر اهواز است.


ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

factories-banner

کدام تولیدکننده به شما نزدیک‌تر است؟

دسترسی بسیار آسان به موقعیت مکانی تولیدکنندگان فولاد ایران

مشاهده روی نقشه
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.
۴۱۸۰ - ۰۴۱