حجم معاملات بورس کالای آهن‌آلات  ۱۱ بهمن

حجم معاملات بورس کالای آهن‌آلات ۱۱ بهمن

تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
تاریخ به‌روزرسانی: ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
زمان مطالعه: 7 دقیقه

هر هفته اخبار بورسی را از وب‌سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام عصرآهن دنبال کنید. برای دنبال کردن ما در فضای مجازی به صفحه «تماس با عصرآهن» مراجعه کنید.

شنبه ۷ بهمن

شنبه ۷ بهمن، در اولین روز کاری هفته، شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار آهن بودیم. شنبه بسیاری از مبادی نرخ فروش میلگرد خود را در مقایسه با انتهای هفته گذشته ۱۰۰ تا ۹۰۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش دادند و برخی از مبادی نیز نرخ فروش میلگرد خود را نسبت به انتهای هفته گذشته ثابت نگه داشتند.

قیمت متوسط میلگرد آجدار سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویلی درب کارخانه) شنبه تقریباً به ۲۴۷۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد آجدار در بازار در حدود ۲۳۴۰۰ تومان و سقف آن در حدود ۲۵۹۰۰ تومان به ازای هر کیلو بود.

شنبه در بورس کالا ۷۰۰۰۰ تن آهن اسفنجی عرضه شد که تمامی این عرضه‌ها متقاضی داشت و مورد معامله قرار گرفت. قیمت پایه برای عرضه‌های آهن اسفنجی شنبه در بورس کالا، ۱۱۵۲۷ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده بود.

معاملات آهن اسفنجی شنبه در بورس کالا با قیمت میانگین ۱۴۲۷۰ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده انجام شد.

یکشنبه ۸ بهمن

یکشنبه در بورس کالا، ۵۱۵۰۰ تن آهن اسفنجی بریکت عرضه شد که ۵۰۰۰۰ تن از این عرضه‌ها به شرکت صبا فولاد خلیج فارس و ۱۵۰۰ تن از آن به صنعت فولاد شادگان اختصاص داشت.

قیمت پایه برای عرضه‌های یکشنبه آهن اسفنجی بریکت، در محدوده ۱۴۰۰۰ تا ۱۵۰۹۵ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد.

شنبه در بورس کالا ۷۰۰۰۰ تن آهن اسفنجی عرضه شد که تمامی عرضه‌ها متقاضی داشت و مورد معامله قرار گرفت. معاملات شنبه آهن اسفنجی در بورس کالا با قیمت میانگین ۱۴۲۷۰ تومان به ازای هر کیلو انجام شد.

یکشنبه ۸ بهمن، شاهد افزایش نسبی قیمت‌ها در بازار آهن بودیم. یکشنبه تعداد قابل توجهی از مبادی نرخ فروش میلگرد خود را در مقایسه با روز گذشته ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش دادند و برخی از مبادی نیز نرخ فروش میلگرد خود را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند.

قیمت متوسط میلگرد آجدار سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویلی درب کارخانه) یکشنبه تقریباً به ۲۴۹۵۰ تومان به ازای هر کیلو رسید.

کف قیمت میلگرد آجدار در بازار در حدود ۲۳۴۰۰ تومان و سقف آن در حدود ۲۶۰۵۰ تومان به ازای هر کیلو بود.

یکشنبه در بورس کالا ۵۱۵۰۰ تن آهن اسفنجی بریکت عرضه شد که از این میزان تنها ۱۱۵۰۰ تن متقاضی داشت و مورد معامله قرار گرفت.

یکشنبه در بورس کالا، ۹۵۰۰ تن آهن اسفنجی بریکت شرکت صبا فولاد خلیج فارس با قیمت ۱۴۳۹۵ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (نرخ پایه) و ۲۰۰۰ تن آهن اسفنجی بریکت دیگر از همین شرکت با تسویه نقدی و اعتباری با قیمت میانگین ۱۵۰۹۵ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده مورد معامله قرار گرفت.

گفتنی است شنبه نیز در بورس کالا ۷۰۰۰۰ تن آهن اسفنجی با قیمت میانگین ۱۴۲۷۰ تومان به ازای هر کیلو مورد معامله قرار گرفت.

دوشنبه ۹ بهمن

دوشنبه در بورس کالا، ۸۷۰۰۰ تن تختال، ۲۵۰۰۰ تن انواع ورق و ۱۶۵۱۰۰ تن شمش بلوم عرضه شد.

قیمت پایه برای عرضه‌های دوشنبه شمش فولادی در بورس کالا، در محدوده ۱۸۶۸۶ تا ۱۹۴۵۷ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد.

هفته گذشته (۲ بهمن ۱۴۰۲)، معاملات شمش فولادی در بورس کالا با قیمت میانگین موزون ۱۹۲۱۲ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و ۲۰۹۴۱ تومان به ازای هر کیلو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، انجام شد.

دوشنبه در بورس کالا، ۸۵۰۰ تن ورق رنگی، ۶۵۰۰ تن ورق قلع اندود و ۱۰۰۰۰ تن ورق سرد B نیز عرضه شده است.

قیمت پایه برای عرضه‌های امروز ورق سرد B در بورس کالا، ۳۴۰۵۲ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شده است.

دوشنبه ۹ بهمن، شاهد افزایش مجدد قیمت‌ها در بازار آهن بودیم. دوشنبه تعداد قابل توجهی از مبادی نرخ فروش میلگرد خود را در مقایسه با روز گذشته ۱۰۰ تا ۱۱۰۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش دادند و برخی از مبادی نیز نرخ فروش میلگرد خود را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند.

قیمت متوسط میلگرد آجدار سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویلی درب کارخانه) دوشنبه تقریباً به ۲۵۴۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد آجدار در بازار در حدود ۲۴۰۰۰ تومان و سقف آن در حدود ۲۶۳۵۰ تومان به ازای هر کیلو بود.

دوشنبه در بورس کالا، ۸۷۰۰۰ تن تختال و ۲۵۰۰۰ تن انواع ورق مورد معامله قرار گرفت.

از عرضه‌های دوشنبه شمش فولادی در بورس کالا که ۱۶۵۱۰۰ تن بود ۱۶۵۰۰۰ تن مورد معامله قرار گرفت.

معاملات شمش فولادی دوشنبه با قیمت میانگین موزون ۲۰۴۱۸ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و ۲۲۲۵۵ تومان به ازای هر کیلو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، انجام شد.

قیمت میانگین موزون شمش فولادی در مقایسه با آخرین قیمت میانگین معاملات شمش (۲ بهمن ۱۴۰۲)، افزایش ۱۲۰۶ تومانی به ازای هر کیلو معادل ۶.۲۷ درصدی داشته است.

معاملات ورق سرد B فولاد مبارکه اصفهان، دوشنبه در بورس کالا با قیمت میانگین موزون ۳۴۹۷۹ تومان به ازای هر کیلو (بدون احساب مالیات بر ارزش افزوده) انجام شد.

 

سه شنبه ۱۰ بهمن

سه شنبه در بورس کالا، ۲۹۱۲ تن ناودانی، ۲۰۴۰ تن نبشی و ۲۹۰۰۰ تن انواع ورق عرضه شد.

از عرضه‌های سه شنبه ورق، ۸۵۰۰ تن به ورق سرد B و ۱۹۲۵۰ تن به ورق گالوانیزه G و ۱۲۵۰ تن به ورق قلع اندود اختصاص داشت.

در بورس کالا، قیمت پایه برای عرضه‌های سه شنبه ورق گالوانیزه G در محدوده ۳۹۱۷۶ تا ۴۰۰۲۳ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد.

ورق سرد B نیز سه شنبه در بورس کالا، با قیمت پایه ۳۴۰۵۲ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده عرضه شد.

سه شنبه در بورس کالا، از ۲۹۰۰۰ تن ورق عرضه شده، ۱۰۸۰۰ تن ورق مورد معامله قرار گرفت. از معاملات سه شنبه ورق در بورس کالا، ۷۴۵۰ تن به ورق سرد B و ۳۰۰۰ تن به ورق گالوانیزه G و ۳۵۰ تن به ورق قلع اندود اختصاص داشت.

در بورس کالا، سه شنبه ۲۹۱۲ تن ناودانی و ۲۰۴۰ تن نبشی نیز مورد معامله قرار گرفت.

معاملات ورق گالوانیزه G سه شنبه در بورس کالا با قیمت میانگین موزون ۳۹۱۹۲ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، انجام شد.

سه شنبه در بورس کالا، ورق سرد فولاد غرب آسیا و با قیمت میانگین موزون ۳۴۰۵۲ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (هم تراز با قیمت پایه اعلام شده) و معاملات ورق قلع اندود صنایع فولاد توان آور آسیا با قیمت میانگین موزون ۵۹۶۰۰ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده انجام شد.  

سه شنبه ۱۰ بهمن، باز هم شاهد افزایش نسبی قیمت‌ها در بازار آهن بودیم. سه شنبه تعدادی از مبادی نرخ فروش میلگرد خود را در مقایسه با روز گذشته ۱۰۰ تا ۷۰۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش دادند و برخی از مبادی نیز نرخ فروش میلگرد خود را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند.

قیمت متوسط میلگرد آجدار سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویلی درب کارخانه) سه شنبه تقریباً به ۲۵۶۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد آجدار در بازار در حدود ۲۴۵۰۰ تومان و سقف آن در حدود ۲۶۵۵۰ تومان به ازای هر کیلو بود.

چهارشنبه ۱۱ بهمن

چهارشنبه در بورس کالا، ۲۵۳۹۶ تن تیرآهن، ۱۸۱۷۳۸ تن میلگرد و همچنین ۱۳۷۰۰ تن ورق گرم عرضه شد.

چهارشنبه قیمت پایه میلگرد آجدار در بورس کالا توسط شرکتها در محدوده ۱۹۳۵۰ تا ۲۲۶۶۴ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد.

قیمت پایه میلگرد در آخرین عرضه (۴ بهمن ۱۴۰۲) در محدوده ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۷۰۰ تومان اعلام شده بود. 

ورق گرم فولاد اکسین خوزستان چهارشنبه در بورس کالا با قیمت پایه ۳۰۲۲۵ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده عرضه شد.

چهارشنبه در بورس کالا، ۷۲۰ تن میلگرد ۱۴، ۱۶، ۲۰ با قیمت پایه ۲۲۲۰۱ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده عرضه کرد.

چهارشنبه در بورس کالا، ۱۶۰۲۲ تن تیرآهن، ۹۵۰۰ تن ورق گرم، ۹۳۶۲۰ تن میلگرد معامله شد.

معاملات میلگرد، چهارشنبه در بورس کالا، با قیمت میانگین موزون ۲۲۹۱۳ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و ۲۴۹۷۵ تومان به ازای هر کیلو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، انجام شد.

قیمت میانگین موزون میلگرد در مقایسه با قیمت میانگین موزون معاملات ۴ بهمن ۱۴۰۲، افزایش ۶۲۶ تومانی به ازای هر کیلو معادل ۲.۸۰ درصد داشته است.

معاملات ورق گرم فولاد اکسین چهارشنبه در بورس کالا با قیمت ۳۰۲۲۵ تومان به ازای هر کیلو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده انجام شد.

 چهارشنبه در بورس کالا، ۳۱۲ تن میلگرد ۱۴، ۱۶، ۲۰ با قیمت میانگین موزون ۲۲۲۰۱ تومان به ازای هر کیلو بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده مورد معامله قرار گرفت.

چهارشنبه ۱۱ بهمن، مجدداً شاهد افزایش نسبی قیمت‌ها در بازار آهن بودیم. چهارشنبه تعدادی از مبادی نرخ فروش میلگرد خود را در مقایسه با روز گذشته ۵۰ تا ۱۱۰۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش دادند و برخی از مبادی نیز نرخ فروش میلگرد خود را نسبت به روز گذشته ثابت نگه داشتند.

قیمت متوسط میلگرد آجدار سایز ۱۴ تا ۳۲ (تحویلی درب کارخانه) چهارشنبه تقریباً به ۲۵۸۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسید. کف قیمت میلگرد آجدار در بازار در حدود ۲۴۵۰۰ تومان و سقف آن در حدود ۲۷۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو بود.

۰۲۶۱
برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱