ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد اصفهان همواره در حال تغییر می‌باشد. در وب سایت عصر آهن شما این امکان را دارید تا از آخرین قیمت روز میلگرد اصفهان به صورت لحظه ای با خبر شوید.

محصولات : میلگرد، تیر‌آهن

کد پستی :8477153111

آدرس : اصفهان، شهر اصفهان، انتهای اتوبان ذوب آهن، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

مشاهده روی نقشهمشاهده قیمت محصولات
ذوب آهن اصفهان

لیست قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

تمامی قیمت‌ها با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
14A3

۲۰۰۲۷٬۱۰۰

به‌روزرسانی :
15اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
18A3

۲۰۰۲۶٬۸۰۰

به‌روزرسانی :
25اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
20A3

۲۰۰۲۶٬۸۰۰

به‌روزرسانی :
30اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
8A2تماس بگیرید5اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
10A2تماس بگیرید7.5اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
12A3تماس بگیرید11اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
16A3تماس بگیرید20اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
22A3تماس بگیرید37اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
25A3تماس بگیرید47اصفهان
میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
28A3تماس بگیرید58اصفهان

ثبت سفارش آهن آلات از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت

قیمت میلگرد اصفهان 

قیمت میلگرد اصفهان در طول سال همیشه یکسان نیست؛ با نوسانات قیمت دلار و به‌نسبت درخواست میلگرد اصفهان در فصل های مختلف سال، قیمت همواره در حال تغییر می‌باشد. داشتن یک مرجع معتبر که قیمت ها را بصورت لحظه ای در اختیار کاربران قرار دهد حائز اهمیت است. در وب سایت عصر آهن شما این امکان را دارید تا از آخرین قیمت های میلگرد اصفهان به صورت لحظه ای با خبر شوید.

میلگرد اصفهان از مرغوبترین میلگردهای تولید شده در کشور است که اکثرا در بورس کالا عرضه می‌شود. معاملات هفتگی بورس کالا معیار قیمت میلگرد اصفهان در بازار بوده و متناسب با آهن در بازار خرید و فروش می‌شود. میلگرد اصفهان در انواع مختلف آجدار و ساده و به صورت کلاف و شاخه ۱۲ متری در بازار موجود می باشد و با علامت اختصاری حک شده Esco قابل شناسایی است.

قیمت تیرآهن اصفهان 

از دیگر تولیدات کارخانه ذوب آهن اصفهان می‌توان تیرآهن اصفهان را نام برد، که جزو با کیفیت ترین تیرآهن های تولید شده در ایران می‌باشد. ذوب آهن اصفهان انواع تیرآهن نیم پهن موازی و بال پهن موازی را برای اولین بار در داخل کشور تولید و روانه بازار کرد. تیرآهن اصفهان با علامت اختصاری Esco که به صورت برجسته بر روی جان بال حک شده قابل مشاهده و شناسایی می باشد.

تیرآهن اصفهان در سایز های ۱۲ تا ۳۰ برای نوع نیم پهن و سایز ۱۶ برای نوع بال پهن در بازار موجود است. بروزترین قیمت تیرآهن اصفهان در سایت عصر آهن قابل مشاهده بوده و شما می توانید برای یک خرید به‌صرفه در هر زمان از مشاورین فروش ما راهنمایی بگیرید.

معرفی ذوب آهن اصفهان 

ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدی فولاد ساختمانی و ریل در کشور شناخته می شود که در سال 1346 شمسی عملیات اجرا و ساخت آن آغاز گردید. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 2.8 میلیون تن از انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی به عنوان بزرگترین شرکت فولاد ایران شناخته می شود که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و پس از بهره برداری از طرح توازن تولیدات ذوب آهن اصفهان، ظرفیت تولید این شرکت به 3.6 میلیون تن در سال خواهد رسید. محصولات تولیدی مجموعه کارخانجات ذوب آهن به بیش از 23 کشور، از جمله کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می گردد. همچنین در پروژه های ملی و داخل کشور نیز محصولات ذوب آهن به سبب کیفیت بسیار بالا، مورد استفاده های مختلفی نظیر، پروژه برج میلاد، نیروگاه هسته ای بوشهر، مترو، سد های بزرگ و ... قرار گرفته است. شایان ذکر می باشد که این شرکت با همین نام ذوب آهن اصفهان، در لیگ برتر فوتبال ایران دارای تیم فوتبال و سایر تیم های ورزشی در رشته های ورزشی مختلف می باشد که دارای موفقیت های بیشماری می باشند.

تاریخچه ذوب آهن اصفهان 

ایران عزیز در قرن های گذشته با نحوه بدست آوردن و همچنین استفاده از فولاد، هم تراز با کشورها و جوامع دیگر بود ولی به سبب پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش سرعت تغییرات، به دلیل عقب ماندن از این مسیر، مجبور به تغییر رویه به مصرف کنندگی که نیاز روزافزون کشورهای در حال توسعه به محصولات فولادی و تبدیل شدن به یکی از واردکنندگان فولاد قرار گرفته بود. همین امر باعث گردید که نیاز کشور به یک کارخانه ذوب آهن بیش از قبل احساس گردد که این موضوع از دوران قاجار در کشور مطرح بود ولی به خاطر موانع و مشکلات موجود، راه اندازی آن میسر نبود. اما در حدود دی ماه سال 1344 شمسی، طی توافق هایی که بین ایران و شوروی سابق صورت گرفت، قرار بر این شد که در ازای صادرات گاز ایران به روسیه، روس ها نیز دو مجتمع ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک را در ایران احداث و تاسیس نمایند. عملیات آغاز ساخت بخش های مختلف کارخانه از سال 1346 شمسی با ساخت کارگاه های کک سازی آغاز شد و در ادامه آگلومراسیون و کوره بلند شماره 1 در دی ماه سال 1350 شمسی احداث گردید. به دنبال  آن در سال 1351 و در دی ماه، مجتمع تولید محصولات چدنی آغاز گردید و همچنین تولید محصولات فولادی به خاطر احداث واحد فولاد سازی و مهندسی نورد با ظرفیت 550 هزار تن در سال آغاز شد. کارهای ساختمانی و عملی سازی طرح توسعه به منظور رسیدن به ظرفیت تولید 1 میلیون و نهصد هزار تن در سال، با احداث کوره بلند شماره 2 و توسعه بخش های مختلف آگلومراسیون، کک سازی، فولاد سازی، نورد و ... در سال 1351 شمسی آغاز شد. در نهایت و در سال 1357 نیز عملیات ساختمانی کمپلکس چدن به پایان رسید.

شما می‌توانید برای خرید مستقیم محصولات ذوب آهن اصفهان با واحد فروش عصرآهن با شماره ۰۴۱۳۳۲۵۰۲۸۰ تماس بگیرید.

امتیاز تولیدکننده

4.3 از 5

2 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

4.5

ارزش خرید نسبت به قیمت

4.5

زمان تحویل بار

4

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه ذوب آهن اصفهان نزدیک هستند!