لیست قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان


مکان: اصفهانزمان حمل و بارگیری: 1 الی 2 روز کاری
نام محصولسایزاستانداردکمترین قیمت(تومان)وزن(کیلوگرم)محل بارگیری
میلگرد آجدار 12 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
12A3

۳۰۰۲۸٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
11اصفهان
میلگرد آجدار 14 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
14A3

۳٬۲۰۰۲۶٬۹۰۹

به‌روزرسانی :
15اصفهان
میلگرد آجدار 16 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
16A3

۳٬۴۰۰۲۶٬۹۰۹

به‌روزرسانی :
20اصفهان
میلگرد آجدار 18 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
18A3

۴٬۰۰۰۲۶٬۶۳۶

به‌روزرسانی :
25اصفهان
میلگرد آجدار 20 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
20A3

۴٬۵۰۰۲۷٬۰۹۱

به‌روزرسانی :
30اصفهان
میلگرد آجدار 22 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
22A3

۳۰۰۲۳٬۰۰۰

به‌روزرسانی :
37اصفهان
میلگرد آجدار 28 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
28A3

۹۰۰۲۳٬۲۷۳

به‌روزرسانی :
58اصفهان
میلگرد آجدار 8 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
8A2تماس بگیرید5اصفهان
میلگرد آجدار 10 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
10A2تماس بگیرید7.5اصفهان
میلگرد آجدار 25 ذوب آهن اصفهان
شاخه ۱۲ متری
25A3تماس بگیرید47اصفهان

ثبت سفارش میلگرد از عصرآهن

تنها با یک تماس خرید کنید...

1.تماس با عصرآهن

با عصرآهن تماس گرفته و درخواست اولیه خود را ثبت نمایید

2.ثبت درخواست خرید و صدور پیش فاکتور

صدور پیش فاکتور بعد از تماس با مشاورین عصر‌آهن و ثبت درخواست اولیه

3.نحوه تسویه حساب

واریز مبلغ پیش فاکتور بعد از تایید آن توسط مشتری به حساب شرکت

4.ارسال و تحویل بار

صدور حواله و ارسال بار توسط عصرآهن به مشتری

5.تسویه نهایی

واریز مابه التفاوت مبلغ پیش فاکتور بعد از مشخص شدن وزن دقیق بار به حساب مشتری

نمودار تغییرات قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

درباره میلگرد اصفهان

ذوب آهن اصفهان یکی از واحدهای مهم و پیشرفته در صنعت فولاد و فرآورده‌های آن در ایران است. این واحد که در شهر اصفهان واقع شده، به تولید میلگردهای مختلف با استفاده از فناوری‌های روز دنیا می‌پردازد. 

بیشتر میلگرد تولیدی ذوب آهن اصفهان در سایزهای بزرگ است و سبد محصولات این کارخانه محدود است. میلگرد اصفهان در استاندارد A3 و در سایزهای 12 الی 32 تولید می‌شود. میلگرد A3 جزو سایزهای پر مصرف در صنعت ساختمان‌سازی است. به همین علت یکی از مقاطع پر فروش به شمار می‌آید.

میلگرد A3 اصفهان دارای آج جناقی و میلگرد A2 اصفهان دارای آج مارپیچ است.  میلگرد اصفهان در دو استاندارد تولید می‌شود؛ ولی در حال حاضر موجودی کارخانه در تولید میلگرد A2 کم است و به ذوب آهن اصفهان این نوع میلگرد را به بازار عرضه نمی‌کند.

قیمت میلگرد اصفهان با توجه به نوع و سایزهای مختلف 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 تعیین می‌شود. میلگرد اصفهان از نظر مصرف‌کنندگان کیفیت مورد قبولی دارد.

میلگرد اصفهان در انواع مختلف آجدار و ساده و به صورت کلاف و شاخه ۱۲ متری در بازار موجود می‌باشد و با علامت اختصاری حک شده Esco قابل شناسایی است. برای بررسی موجودی میلگرد ذوب آهن اصفهان به سبد کالایی هفتگی این کارخانه در بازار بورس کالا مراجعه کنید یا به صفحه میلگرد ذوب آهن اصفهان در وب‌سایت عصرآهن مراجعه نمایید. 

کاربردهای میلگرد ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان در سال‌های پس از انقلاب اسلامی به منظور تامین نیازهای صنایع ساختمانی و عمرانی ایجاد شد. این واحد با بهره‌گیری از دانش فنی و دانش‌ آموختگان متخصص، توانسته است در زمینه تولید محصولات با کیفیت و استانداردهای جهانی پیشرفت کند.

ذوب آهن اصفهان تولید کننده انواع میلگردهای قائم و آرماتور است که در ساخت و سازهای مختلف از جمله ساختمان‌ها، پل‌ها، خودروها و غیره به کار می‌روند. این محصولات با توجه به استفاده‌های متنوع، بایستی دارای مقاومت، انعطاف ‌پذیری و کیفیت بالا باشند.

ذوب آهن اصفهان از تجهیزات و فرآیندهای پیشرفته در خطوط تولید خود استفاده می‌کند. این واحد با بهره‌گیری از فناوری‌های روز و تخصص کارکنان، توانسته است محصولات با ویژگی‌های مطلوب را تولید کند.

محصولات تولیدی توسط ذوب آهن اصفهان با توجه به استانداردهای ملی و بین ‌المللی، ارائه می‌شوند. این واحد تمرکز بر کیفیت و ایمنی محصولات خود دارد تا بتواند نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده کند.


وزن میلگرد اصفهان

وزن هر محصول فولادی با استفاده از جداول استاندارد به تولید می‌رسد. در این جدول‌ها بازه‌ی حداقل و حداکثر برای وزن هر مقطع تعیین شده است و تولیدکنندگان باید با استفاده از این استانداردها، محصولات خود را تولید کنند.

وزن میلگرد ذوب آهن اصفهان در مقایسه با دیگر میلگردهای تولید شده در ایران کمتر است. البته سنگین وزن بودن شاخه‌های میلگرد ذوب آهن اصفهان در بازه استاندارد است. برای مقایسه سایز میلگرد اصفهان از جدول موجود در این صفحه استفاده کنید. 

قیمت میلگرد اصفهان 

قیمت میلگرد اصفهان در طول سال همیشه یکسان نیست. با نوسانات قیمت دلار و به‌نسبت درخواست میلگرد در فصل‌های مختلف سال، قیمت همواره در حال تغییر می‌باشد. داشتن یک مرجع معتبر که قیمت‌ها را به صورت لحظه‌ای در اختیار کاربران قرار دهد، حائز اهمیت است. 

در وب سایت عصرآهن شما این امکان را دارید تا از قیمت‌ میلگرد اصفهان امروز به صورت لحظه‌ای با خبر شوید.

میلگرد اصفهان از مرغوب‌ترین میلگردهای تولید شده در کشور است که اکثرا در بورس کالا عرضه می‌شود. معاملات هفتگی بورس کالا معیار قیمت میلگرد اصفهان در بازار است و متناسب با آن در بازار خرید و فروش می‌شود. 

در هنگام خرید میلگرد اصفهان، حتماً مسافت کارخانه ذوب آهن اصفهان تا محل پروژه خود را بررسی کنید. به این دلیل که هرچه مسافت بین محل پروژه و محل بارگیری بیشتر باشد، هزینه ارسال بیشتر خواهد بود. 


بررسی قیمت میلگرد اصفهان در بورس کالا

میلگرد اصفهان تنها در بورس کالا عرضه می‌شود. شما می‌توانید در روز چهارشنبه هر هفته، تالار عرضه بورس کالا را بررسی کنید و قیمت میلگرد اصفهان روز را چک کنید. با توجه معاملات و میزان عرضه و تقاضا، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان می‌تواند در هر هفته تغییر کند. 

قیمت عرضه شده برای میلگرد ذوب آهن اصفهان در بورس کالا توسط خود کارخانه ذوب آهن اصفهان ارائه می‌شود. علاوه‌بر بورس کالا شما می‌توانید به صفحه میلگرد اصفهان در وب‌سایت عصرآهن مراجعه کنید و قیمت روز میلگرد اصفهان را بررسی کنید.


خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان

هنگام خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان، توجه به آخرین به ‌روزرسانی‌های ارائه ‌شده از قیمت‌ها، امری بسیار حائز اهمیت است. این اطلاعات جهت تضمین خرید با قیمت نهایی اجتناب ‌ناپذیرند. در این راستا، مشتریان محترم می‌توانند با توجه به وزن و تعداد شاخه‌ها، با ما در مجموعه عصرآهن برای دریافت قیمت در ارتباط باشند.

در صورت لزوم می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و پس از کمتر از نیم ساعت پیش ‌فاکتور خود را دریافت نمایید. مشتریان ما به ‌راحتی می‌توانند خرید میلگرد را از تمام کارخانه‌های ایران به نحوی انجام دهند که با نیازهایشان هماهنگ باشد.

خرید از عصرآهن امکانات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد، از جمله امکان خرید از انبار (به صورت خرده). علاوه بر این، عصرآهن یکی از بزرگترین تامین ‌کنندگان میلگرد آجدار در ایران است که خرید میلگرد از هر کارخانه‌ای در ایران امکان‌ پذیر کرده است؛ جهت خرید مستقیم از ذوب آهن اصفهان نیز می توانید با کارشناسان ما در عصرآهن در ارتباط باشید.

همچنین، میلگرد به صورت شاخه‌ای و کیلویی تنها با آخرین قیمت بازار در دسترس است. این قیمت‌ها توسط کارشناسان خرید مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند و همچنین در سایت عصرآهن نیز منتشر می‌شوند. 

قیمت میلگرد 14 اصفهان 

میلگرد سایز 14 به عنوان یکی از ابعاد متداول در تولیدات بسیاری از کارخانه‌های فولادی شناخته می‌شود و به عنوان یک محصول پرفروش در بازار به حساب می‌آید. دلیل این استقبال گسترده از میلگرد سایز 14 به دلیل کاربردهای گوناگون آن در ساخت تیر و ستون‌های سازه‌ها و همچنین استفاده در ساخت فونداسیون‌ها قابل توجیه است. این نوع میلگرد نیز در انواع ساده و آجدار با گرید A3 در بازار موجود است.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از ابعاد، مشخصات فنی و قیمت روز میلگرد 14 اصفهان، می‌توانید با استفاده از شماره‌های تماس موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین، می‌توانید با استفاده از نمودار قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در این صفحه، به همراه جزئیات سایز و وزن آن‌ها مشاهده کنید.

قیمت میلگرد 16 اصفهان

میلگرد 16 اصفهان به عنوان یکی از انواع محبوب و مورد توجه در صنعت ساخت و ساز، به ویژه در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی، نقش مهمی دارد.

قیمت میلگرد 16 اصفهان تحت تاثیر تعداد زیادی عامل قرار دارد که عوامل اقتصادی، سیاسی، فنی و بازاری را در بر می‌گیرند. تحلیل دقیق این عوامل و تاثیرات آنها بر قیمت می‌تواند به تجار و سازندگان کمک کند تا تصمیمات مناسبی در خصوص تولید، خرید میلگرد 16 اصفهان اتخاذ کنند. با مشاهده نمودار میلگرد ذوب آهن اصفهان در این صفحه، می توانید قیمت های بروز میلگرد این کارخانه محبوب را مشاهده کنید.

میلگرد سایز 16 اصفهان به دلیل نقش برجسته‌ای که در پروژه‌های ساختمانی دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است. این محصول به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در تقویت و استحکام ‌بخشی به سازه‌های بتنی به کار می‌رود. سایز 16 میلگرد به طور معمول در تمامی کارخانه‌های فولادی تولید می‌شود و به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین محصولات در بازار فولاد شناخته می‌شود.

قیمت میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان نیز تحت تاثیر عواملی همچون نرخ ارز، تورم و نوسانات سیاسی قرار دارد و به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند.

همچنین، این صفحه به شما امکان مقایسه قیمت میللگرد ذوب آهن اصفهان در سایز 16 را می‌دهد. این امکان به شما کمک می‌کند تا با دقت بهتری تصمیم ‌گیری کنید.

برای مشاوره و خرید میلگرد
ذوب آهن اصفهان، با ما تماس بگیرید.

arrow
شماره تماس کارشناس فروش
۴۱۸۰ - ۰۴۱

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را برای این تولیدکننده بنویسید...

امتیاز تولیدکننده

3 از 5

1 نفر رای داده‌اند

کیفیت محصول

3

ارزش خرید نسبت به قیمت

3

زمان تحویل بار

3

سایر تولیدکنندگان

تولیدکنندگانی که به کارخانه ذوب آهن اصفهان نزدیک هستند!

برای مشاوره و خرید با ما
تماس بگیرید.arrow
۴۱۸۰ - ۰۴۱